Shitesi

Elham
Vushtrri
044235061

Volkswagen Touran 1.9 TDI

me marrëveshje

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

VW Touran 1.9 TDI * Viti i prodhimit 2009 *Dogan te paguar * KLIMA * Tempomat * ALU FELGA * Nxemje ne Karrika * ABS * Airbag * Dritare Elektrike * ESP * Pasqyret me nxemje * Ulëset e para standarde * Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë * ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR * Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme * Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer” * Airbag anësorë në ulëset e para * Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm * Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë * ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë * Mbyllje qendrore me teledirigjim * Dritat kryesore Halogene * Dritë për mjegull mbrapa * Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë * Timon servo progresiv elektro-mekanik * Xhamat para elektrik * Xhamat mrapa elektrik * Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje * Pasqyre nën mbrojtëset e diellit * Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit * Xhamat e gjelbër termoizolues * 4 Rrotë çeliku * 2 çelësa 186000 KM me liber servisi