Shitesi

/
Pejë
049291890

Të ngjashme nga rajoni

Benelli 50 Benelli 50 me marrëveshje
Benelli 50 Benelli 50 me marrëveshje

Rreth shpalljes

Menaxho, ripërtrij ose fshij shpalljen tuaj
Raporto shpalljen

Aprilia Scarabeo

1,100 €

Të dhënat

Përshkrimi shtesë:

Shitet Aprilia 125 cc viti 2002 ne gjendje shume te mire motorike dhe estetike nr. kon.049291890 viber rks i qlajmrum pa denim qmimi pak i diskutueshem dhe shum i arsyeshem ndrim i mundshem