Shitesi

/
Rahovec
044686682

Yamaha XVS 1300 A

10,500 €

Të dhënat

Përshkrimi shtesë:

Shes Yamaha midnight star 1300 cc I ardhur nga Zvicra . Dogana ,homologimi si dhe regjistrimi sapo te bera te gjitha. Motori eshte i vitit 2012 ka te kaluara 40.000 km Gjendja e motorit nga ana motorike si dhe vizuale eshte perfekte Motori eshte ruajtur ne menyr maniakale tel 044 686 682