Shitesi

Ferit
Prizren
044708508

Mercedes-Benz C - Klasë 250

1,400 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shes Mercedesin me regjistrim RKS ,gomat e reja,akumuIatori i ri,shum i paster dhe i ruajtur ,shes urgjent ose ndrrim i mundeshen, me makin ma te vogeI , edhe pa dogan marr kerr, matorr, traktor,etj.