Shitesi

Ermal
Kaçanik
044929743

Mercedes-Benz ATEGO 815

me marrëveshje

Të dhënat

Përshkrimi shtesë:

shes kamjonin mercedes atego 8.15 me dogan dhe fatur TVSH.je sapo ardhur nga gjermania viti 1999 ne gjendje shum te mir teknike me fatur tvsh. per firma 6 shpejci klim sanaku 5.10m i gjat tip top krejt esht OK.