Shitesi

Sedat
Besianë (Podujevë)
044306164

Të ngjashme nga rajoni

MAN 8-136 MAN 8-136 4,000 €
Iveco 65E12 Iveco 65E12 7,800 €

Rreth shpalljes

Menaxho, ripërtrij ose fshij shpalljen tuaj
Raporto shpalljen

Mercedes-Benz Ateco 815

me marrëveshje

Të dhënat

Përshkrimi shtesë:

Ateco ne gjendje te mir viti 2004 furgun 620 gat me hibobin dhe dogat te pagume