Shitesi

Artan
Gjilan
044873366

BMW Seria 5 525

3,000 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Bmw 525 benzin plin ne dizne
Regjistrim deri shtator 2017
I servisuar plini i sapo montuara para 2muaj
Karrika lekur me nxemje
Klimatronik
Ksenon
mund te ndrrohet dhe me vetur tjeter