Shitesi

Shkelqim Alijaj
Pejë
+37744471173

Renault Megane 1.5

2,550 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shes Renault Megane 1.5 e ardhur prej ZVICRRES,vetura posedon klim AC,servise te kryera,pasqyret i mbyllen,gomat e reja,frej te ri,komanda ne timon,radio me CD, çelsat me kartel,kilometrazha 165000 ,me nje fjale osht shume e mire dhe ne gjendje prefekte,te interesuarit mund te paraqiten ne kete numer telefoni +37744471173 edhe ne VIBER,Whatsupp .. Pres bleres serioz....Me nderrime nuk hi veq me pare kesh!