Shitesi

Arianit
Prishtinë
044647279

Volkswagen Passat 1.9tdi

3,950 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shitet pasati 1.9 tdi (di-tkuqe) viti prodhimit 2001 Rexhistrim deri me daten .13.04.2018
Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike me te gjitha serviset e kryera me rregull.
Motorri 1.9 TdI ne gjendje prefekte ka start te jashtzakonshem.
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa gervishje. Ka vozitje te qet dhe te rehatshme esht shum praktik per qytet dhe rrug te gjata me shpenzime minimale 6L/100km.
Vetura esht e kompletune nuk ka nevoj per asnje investim shtes.
Bateria ere e vendosur
Vetura posedon guma TE DIMRIT
Katakteristikat:
-Klim Funksionale
-Airbag
-ESP
-Centrall
-Hidraulik
-Xhamat Elektro
- Pasqyret Elektro
-Karrikat me rregullim-Bezat Rekario.
-HOLLOGENKA
Vetura nuk esht hipotek apo ndonje garanc bankare, perkthimi te pronari iri mund te behet menjeher.

Vetura e ka libren e servist poasht te doganes dhe te gjitha dokumentacionet qe i perkasin vetures .