Shitesi

Gyni
Vushtrri
049444773

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI Highline

7,800 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

* VW Golf 6 2.0 TDI HIGHLINE 81KW/110PS
* Viti i prodhimit 2008
* Timoni Multi funksion
* KLIMATRONIC
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* ESP
* Dritare Elektrike 4X
* Senzora Parkimi
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Pasqyret e jashtme mbyllje elektrike dhe me ngrohje
* 2 çelësa
Tel:049/474-555
044/444-773