Shitesi

Liridon
Vushtrri
049849979

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

me marrëveshje

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shitet Golf Vl 2.0 TDI Vetura posedon: Viti i prodhimit 2009..regjistrim 10 muaj..Boardkompjuter Max..Navi max.touch( me prekje) si dhe cd player changer 6 cd AUX...Senzora perpara dhe mbrapa..Klimatronik dy SZ..ulese me nxemje..pasqyre me nxemje..dritare elektronike..dritat perpara me opsion larje..gjithashtu posedon Autopilot parkimi..goma te 4 te reja me alofelga. Vetura eshte e servisuar komplet..Km te sakta Nr.tel049849979 H