Shitesi

Arben
Pejë
044321075

Fiat Ducato 2.5

2,400 €

Të dhënat

Përshkrimi shtesë:

Shes kombin n'gjendje te rregullt per shkaqe qe sdo jem nje kohe knej kombi asht ngjendje shum tmir per qdo informat mund te kontaktoni ne nr te telit 044321075 dhe viber +38649467096