Shitesi

Liridon
Prishtinë
044557135

Volkswagen Passat CC 2.0

7,600 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shitet passati ne gjendje te shkelqyer i sa po ardhur Doganen e kryme vetem edhe tablet mja qit Osht full opsion DSG gjindet ne veternik perball Albi mall Nr telit 044 557 135 dhe viber i njejti per me shum kontaktoni