Shitesi

Liridon
Prishtinë
044557135

Volkswagen Passat 1.9 TDI

1,299 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shitet passati TDI me I tkuqe ne gjendje te shkelqyshme me km te garantuara per mashum 044557135 dhe viber i njejti