Shitesi

Musa
Ferizaj
045519744

Audi 80 Audi B4

1,700 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Audi B4 Benzin-Plin punon shum mir ne dy sistemet.Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike.Me regjistrim 9Muj nuk esht ne hipotek dhe mund te perkthet meniher.Viber:+37745519744