Shitesi

Fidan
Rahovec
044114195

Volkswagen Passat 3c 2.0 TDI

5,800 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shes veturen passat ne dhjetor 2009 e po sa ardhur prej gjermanis pa dogan per info tele dhe viber +37744114195