Shitesi

Heronis
Prizren
049332244

SEAT Ibiza 1.9 TDI

5,350 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shitet Seat Ibiza 1.9TDI 131PS FR 6 SHPEJTSI i ardhun prej zvicrre me km te garantuara 175 mij vetura eshte ne gjendje perfekte dhe ka regjistrim deri 28.12.2017 Tel : 044550955 dhe 049332244 Viber : +38649332244