Shitesi

Heronis
Prizren
049332244

Renault Laguna 1.9 DTI

2,650 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shitet Renault Laguna 1.9DTI VITI I PRODHIMIT 1998 Vetura eshte ne gjendje perfekte mekanike dhe teknike eshte e ruajtun ka regjistrim deri me 15.08.2017 Tel : 044550955 dhe 049332244 Viber : +38649332244