Shitesi

Daut
Lipjan
045449998

Peugeot 405

2,000 €

Të dhënat

Përshkrimi shtesë:

Shiten 2 peugeot 405 te 2 jane benzin 2. e kuqja eshte automatik viti prodhimit 1996 ndersa e kalterta eshte manual dhe viti prodhimit eshte 1992 te dyjat ja ne gjendje perfekte pa asnje defekt me targa te zvicrres korizion nuk kan asnjera punojn shume mire te interesuarit per kontakt 045449998.