Shitesi

Sami
Mitrovicë
049102098

Audi 80 2.0 Benzin gaz

me marrëveshje

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shes audi b4 1993 benzin-plin regjistrim gjer ne korrik 2017 centrall kuk per terheqje hidraolik tiptop esht
Tel.049102098 dhe 045965767
Viber +37745965767