Shitesi

PRIVAT
Prishtinë
045730430

BMW Seria 5 2.0

10,800 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

- BMW 520
- MOTORI 2.0 DIZEL - 180PS
- AUTOMATIK - MULTITRONIC
- VITI I PRODHIMIT 2009
- SENZOR PARKIMI PERPARA DHE PERMAS
- AUTO HOLD SYSTEM
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA
- RADIO - CD
- ESP - IMOBILIZER
- TEMPOMAT
- PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE
- DRITAT XENON - BI XENON
- DRITAT AUTOMATIK
- DRITA TE MJEGULLES
- 4 x XHAMAT ELEKTRONIKE
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- ALARM
- KOMPLET SERVISIN E KRYER
- LIBRA TE SERVISIT
- ME NDRIM QMIMI NDRYSHON

- TEL 045730430
- VIBER +37745730430