Shitesi

Bujar
Prishtinë
044919994

Citroen C3 1.4 HDI

4,150 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Eshte ne gjendje shume te mire me shpenzime te vogla.
posedon goma te veres te reja si dhe dy gomat e para te dimrit me bandash .
Servisim e ka te kryer dhe rrypi dhembezor eshte i nderruar.
Regjistrim ka deri me: 01.02.2018
Per me shume mund ta shikoni.