Shitesi

Pp
Prishtinë
0037745789789

BMW Seria 5 525 3.0

25,500 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shitet Bmw 5 3.0 full extra.Modeli i veqantë me distronik .krahun e vdekur(lane kontrol)parking sensor para dhe mrapa head up display .interieri led.dvd free.navigacion i gjanë.ulse mpaket.timon mpaket.2 qelësa.270 ps kilometra të garantuara xenon led para dhe mrapa etj