Shitesi

Fisi
Therandë (Suharekë)
049126399

Të ngjashme nga rajoni

Ford Focus 1.8 Ford Focus 1.8 1,100 €
Fiat 1100 1.4 Fiat 1100 1.4 me marrëveshje
Volkswagen Polo 1.9 TDI Volkswagen Polo 1.9 TDI me marrëveshje

Rreth shpalljes

Menaxho, ripërtrij ose fshij shpalljen tuaj
Raporto shpalljen

Renault Megane 1.6

1,600 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Reno megana coupe ne gjendje shume te mire teknike dhe optike 1.6 viti 2000 rks i skaduar
mundesi ndrrimi
+38649-126-399 viber