Shitesi

Genc
Prishtinë
049637706

Alfa Romeo 147 1.6

1,950 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

vetura osht ne gjendje shum te mir teknike e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura posedon klim servisin te po sa kryer komplet 1.6 benxin 4 goma te reja te dimrit etj