Shitesi

Krasniqi
Prishtinë
044926300

Peugeot 206 1.4

3,400 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shitet Peugeot 206 1.4 , benzin , 5 shpejtsi, viti i prothimit 09/12/2004, klimatronik, panoram I Doganuar dhe i Regjistruar ne Kosovë 17/10/2013
Regjistrim ka deri 08/02/2018 , Ne gjendje shum te mir, batery te re .
Nuk bej ndrrim
Orari 10:00 deri 19:00
TEL,044926300
QMIMI €3400