Shitesi

Albert
Prishtinë
044171225

Opel Astra 1.4 16V

2,200 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

shitet opel astra 1.4 16v benzin plin n'dizne vetura posedon:
---klim
---karrika me nxemje
---xhama elektronik
---goma te reja
---ABS
---7muj rexh RKS
---servisin komplet te kryer
---shum e mirmbajtur etj
---per me shum info kontakt ne nr te telefonit dhe viber +37745240426 dhe +37744171225