Shitesi

Ford
Fush Kosovë
044130072

Ford Mondeo 2.0 TDCI

3,200 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shes FORD MONDEO TDCI 2.0 DIZELL
Makina posedon, ESP, ABS, KLIMATRONIK funksionale, xhamat elektronik, motorin me zinxhir, regjistrim RKS edhe 8 muaj vetura eshtë në gjendje të rregullt dhe shum e shtrenguar tip-top, garantoj per punen e vetures.
Mundesi ndërrimi dhe shtoj pare..
Kontakti viber +37744130072