Shitesi

Ilirian
Prishtinë
0037745523288

Të ngjashme nga rajoni

BMW M1 1.8 BMW M1 1.8 1,550 €
Fiat Punto 1.9 Fiat Punto 1.9 2,200 €
Peugeot 406 2.0 Peugeot 406 2.0 me marrëveshje

Rreth shpalljes

Menaxho, ripërtrij ose fshij shpalljen tuaj
Raporto shpalljen

Volkswagen Golf 5 2.0 TDI

7,000 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shes golf V Sportline 2005,140 PS.rexhistrimi i 2t ne Kosove i ardhur nga Zvicrra.
Dritat xenon fabrikisht si dhe karrikat lekure me nxemje,eps,abs,senzorat per shi,full extra.
Ne gjendje te mire teknike dhe shume i rujtun si nga jashte ashtu edhe nga brenda.