Shitesi

Ylber
Prishtinë
045894489

Audi 100 1.9 TDI

1,200 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

shes audi b4 viti i prodhimit 1992 motorri 1.9 TDI fabrikisht regjistrim nuk ka 60 euro i ka denim per ket arsyje e ka ket qmim vetura punon shum mir ka fuqi dhe eshte e shpejt