Shitesi

Labinot
Fush Kosovë
044332284

Opel Vectra 2.2

1,800 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shitet Opel Vectra Vauxhall CDX: Dritat xenon po ashtu dhe te mjeglles xenon centrall alarm shubler nalt abs fellne me plin fabrikisht, xjamat me rrym. Ulset me nxemse, rigjistrim ka deri muajin e 10 te vitit të ardhshem: Per ma shum kontaktoni ntelefon : +37744332284