Shitesi

Arben Barami
Prishtinë
044193264

Mercedes-Benz C - Klasë 220

5,500 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:


Shes veturen karavan Mercedes-Benz 220 C , Automatik, viti i prodhimit esht 17.11.2002, esht e rexhistruar deri 29.05.2017, esht shum shum në gjendje te mir pune, posedon klim automatike, goma tē reja dimri, ka të kryer servisi komplet dhe të ndrruar vajin e ndrrusit të shpejcive. Kerri gjindet në Shtime, per ma shum info: +37744193264. Qmimi 5500