Shitesi

Arben Bajrami
044193264

Opel Zafira 1.9 TDI

6,500 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shes veturen opel zafira 1.9 dizell viti i prodhimit 2008, 88 KW, posedon klim,airbak, central,karrike me nxemje, fellne e goma të reja të dimrit të sapo të blera , si dhe gomat për verë, e shumë sende të mira, e ardhur nga Suedia, doganen e paguar dhe rexhistrim i parë në RKS më 23.02.2016 liber te servisit, KM 200.010 të garantuara,ka te ndrruar rrypin dhemezor kur kishte 162.000 km,e saponrexhistruar për së dyti, rexh.ka deri 23.02.2018,servisin e kryer me koh, vetura gjindet ne qytetin e shtimes, ndrrim nuk bajm, per ma shum info ne tel; 044193264 + VIBER nga ora 9-22, qmimi 6800 € ( ndrrim i mundëshum me një Picap)