Shitesi

Meha
Vushtrri
044754104

BMW Seria 3 2.0

14,900 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Bmw 318 -2.0Dizell viti 2012 si ni vit rks shum ne gjendje te mir teknike dhe optike,importuar dhe doganuar personalisht per qdo detaj muj ju garantoj.