Shitesi

Golf 4
Prishtinë
049506045

Të ngjashme nga rajoni

Fiat Punto 1.2 Fiat Punto 1.2 1,250 €
Volkswagen Bora 1.9 Volkswagen Bora 1.9 me marrëveshje
Volkswagen Golf 1.9 TDI Volkswagen Golf 1.9 TDI me marrëveshje
Fiat Punto 1.9 Fiat Punto 1.9 2,200 €

Rreth shpalljes

Menaxho, ripërtrij ose fshij shpalljen tuaj
Raporto shpalljen

Volkswagen Golf 1.9

1,890 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

golf 4 1.9 sdi viti 2000 eshte ardhe qe 3 dite ne kosove me 4 dyer ne gjendje shum te mire pa as nje vrejtje eshte pa dogane bej dhe ndrrime