Shitesi

Esat
Besianë (Podujevë)
044127652

Volkswagen Golf 4 Pacifik

me marrëveshje

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Vetura posedon liber servisi servisin komplet te perfunduar baterin e re gomat dy part te veres dhe dimrit te reja