Shitesi

Fisnik
Vushtrri
044587757

Renault Clio 1.2

750 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shes veturen Renault Clio 1991, 1.4 Benzin, vetura eshte ne gjendje te rregullt me shpenzime minimale e pershtatshme per nevoja personale. Regjistrim ka deri ne muajin gusht 2017, nuk eshte ne hipotek meniher mund te behet kontrata te noteri, gjamat i ka elektronik, me 2 dyr, serviset e vajit i ka te kryera gjith me koh, ne der kah shoferi eshte i aksidentum pak vetem llastra gje qe spengon ne hapje dhe mbyllje te deres apo gjamit te deres. Arsyeja e shitjes eshte se e kam ble kerr tjeter. Pres bleres serioz.