Shitesi

Mentor
Prishtinë
049150536

Volkswagen Golf 4 1.9 TDI pacefik

5,450 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Shes golf 4 1.9 TDI me I Te kuqe pacefik viti 2003 I doganuar dhe regjistruar per her Te par ne kosov nga zvicrra per ma shum kontakto 049-150-536