Shitesi

Vetone
Gjilan
37744154336

Mercedes-Benz C - Klasë C200 Avantgarde

me marrëveshje

Të dhënat

Përshkrimi shtesë:

Shitet vetura e tipit Mercedes C200, modeli AVANTGARDE
Viti i prodhimit 2016.

Vetura posedon: kilometra te garantuara vetem 23.000, goma te reja, fellne alumini, posedon LED si brenda dhe jasht, eshte automatik ka 7 shpejtesi, harxhime minimale eshte pothuajse FULL PACKET. Vetura ka dogan, homoligim regjistrim tabela 06 te gjitha te paguara. Eshte e importuar nga Gjermania dhe e blere direkt ne Mercedes ka dy vite garancion. Qmimi i volitshem.

Nderrim nuk bej. Pres vetem bleres serioz. Nr kontaktues +37744154336