Shitesi

MUHAMET
Ferizaj
045430949

Volkswagen Passat 1.9 TDI

4,200 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

PASAT 1.9 TDI ME DI TE KUQE...
VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2002..
REGJISTRIM EDHE 6 MUJ..
KLIMATRONIK FUNKSIONALE..
GOMA TREA..ALARM ..CENTRAL..DRITARET ME RRYM ...SAHATAT KROM..KUK PER TERHEQJE..
CD...E SHUM OPCIONE TJERA TE GJITHA FUNKSIONALE...NJE PRONAR I SERVISUAR DHE MIRMBAJTUR QDO HER ME KOH...GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE PA ASNJE VREJTJE.....
NUK ESHT HIPOTEK....
QMIMI 4200 ERO...
NR 045 430 949...
NR 044 279 627..