Shitesi

Vento
Gjakovë
047129189

Volkswagen Vento 1.9 TDI

2,600 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Vento 1.9 dizell regjistrim 8 muaj. Posedon: gjomat e zeza. Klim veq duhet rregullu. Fellne dhe goma extra. Etj inf 044129189