Shitesi

--
Gjilan
37744133183

BMW Seria 3 325

2,500 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

SHES BMW 325 2.5 DIZELL E REGJISTRUAR RKS DERI ME MARS 2018
VITI I PRODHIMIT 1993
VETURA KA SERVO TIMON, KLIME FUNKSIONALE, KARRIKA TE LEKURES, MBYLLJE QENDRORE, ABS, XHAMA ME RRYME, KARRIKE ME NXEMJE, ETJ...

VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE VIZUELE, ESHTE NE EMER TIMIN DHE PERKTHIMI BEHET MENJEHERE.
KA MUNDESI NDRRIMI ME VETURA TJERA

per me shume informata kontaktoni edhe ne viber: 044133183