Shitesi

Golf 6
Prishtinë
044297770

Volkswagen Golf Golf 6 2.0 Highline. 140 PS. RKS

9,900 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

Golf 6 Highline 2.0 Full Pajisje.
2 Qelsa Alarm telekomand.
Libra servisi.
I Doganum Dhe Regjistrum.
Gjendja Tip Top Perfekt.
Komanda Ne Vollan.
Ekran Display Touch i Madh.
Muzik Zërim Perfekt.
Senzora Parkus Para Dhe Mrapa.
Sistem Vet Parkimi Park Assist.
Amortizera Elektrik Sport Normal Comfort.
Sistem Kontrolli i Gumave.
ESP. ABS. ASR.
Senzora Te Shiut.
Pasqyre Retrovizor Ne Shofershajme.
Pasqyre Me Nxemje Dhe Elektrike.
Ulse Me Nxemje Antillop Alcantara.
Klima AC Automatik. 2 Zonale.
Fellne 17. VW. Me Goma Vere.
4 Gjama Elektrik.
Gjamat Mrapa Te Errsum.
Larse Dritash.
Drita Te Mjeglles.
Dritat e Dites. Pozicioner. Dritat e Shkurta Dhe Te Gjata.
Nderpres i Dritav Automatik.

Servisi i Kryer. CASTROL. Full Long Life.

Etjjj.

Tel. 044 297 770