Shitesi

/
Mitrovicë
049888408

Ford Focus 1.8

1,450 €

Të dhënat

Opsionet shtesë:

Përshkrimi shtesë:

shes veturen ford folus 1.8 dizell ne gjendje shum te mir dhe shum i rujtun vetura osht pa dogan posedon klim funksjonale gjamat elektronik centrall dy qelsa abs airbag esp radio cd etj per meshum kontakte nr teli 049888408 gjendemi ne mitrovic